Bij 60 mm inbouwdiepte houden de beperkingen definitief op. Er is ruimte genoeg voor de zwaarste spots in het assortiment, voor GU10 armaturen die je wilt vervangen en voor modellen die tegelijk de meeste lichtopbrengst én de hoogste waterdichtheid combineren. Wie hier landt met een beschikbare inbouwdiepte van 50 tot 60 mm vindt het breedste inbouwspot assortiment dat 123ledspots biedt: 188 producten, van 1,2 watt sfeeraccenten tot 8 watt kamerverlichting, van IP44 badkamerspots tot IP65 voor recht boven de douche.
Wanneer kies je voor inbouwspots met inbouwdiepte 60 mm?
Je kiest voor deze categorie als de beschikbare ruimte achter je plafond tussen 50 en 60 mm ligt, of als je wilt bladeren door het volledige assortiment zonder filters op inbouwdiepte. Heb je minder ruimte, bekijk dan de 50 mm categorie of de 27 mm categorie voor ondiepe constructies. Heb je nog meer ruimte beschikbaar, dan opent de 70 mm categorie een paar extra opties.
Weet je de beschikbare inbouwdiepte niet zeker? Meet dan het gat voor de spot even groter dan nodig en peil de werkelijke diepte met een meetlint. Bestellen zonder meten leidt tot terugsturen.
Wat is er nieuw ten opzichte van de 50 mm categorie?
Het assortiment groeit van 176 naar 188 producten, maar de echte verandering zit in wat die extra producten zijn.
- Napels (7W, IP65): de krachtigste volledig waterdichte spot in het assortiment. Zeven watt én IP65 in één armatuur, dat is de combinatie die op de 50mm pagina nog niet beschikbaar was. Geschikt voor direct boven de douche, in een buitenbadkamer of op een overdekte buitenplek. In wit en zwart.
- GU10 fitting: vijf modellen met een GU10 fitting verschijnen hier. Voor wie bestaande GU10 armaturen heeft en de lamp wil vervangen zonder het armatuur te verwijderen, zijn dit de enige opties in dit assortiment.
- 56 mm inbouwdiepte: de producten met een werkelijke inbouwdiepte van 51 tot 56 mm komen bij deze categorie voor het eerst in beeld. Dat zijn spots die simpelweg niet passen in een plafond met 50 mm ruimte maar hier wel.
Waarom kiezen voor inbouwspots inbouwdiepte 60 mm?
- Grootste keuze: 188 producten in alle zaagmaten, kleuren en uitvoeringen. Het volledige assortiment van 123ledspots is hier vertegenwoordigd.
- Hoogste wattages beschikbaar: van 1,2 watt voor sfeerlicht tot 8 watt voor grote ruimtes met hoge plafonds. Alle vermogens zijn hier te vinden.
- IP44 én IP65: zowel spatwaterdichte als volledig waterstraalbestendige spots, voor elke badkamerzone en voor buiten.
- GU10 beschikbaar: voor wie bestaande GU10 armaturen heeft en alleen de spot wil vervangen.
- 184 van 188 dimbaar: lichtsterkte aanpassen is de norm in dit assortiment.
Welke modellen springen eruit?
Met 188 producten helpt een overzicht. Dit zijn de modellen die hier het meest opvallen of nieuw zijn ten opzichte van de vorige categorie.
- Napels (7W, IP65, wit en zwart): de nieuwkomer die het meeste indruk maakt. Zeven watt volledig waterstraalbestendig is in dit assortiment uniek. Voor de natte badkamerzone of een beschutte buitenplek.
- Oslo (6W, 27mm, IP44): het betrouwbare werkpaard van het inbouwspot assortiment. Strak, dimbaar, in wit, zwart en rvs, met en zonder dim to warm. Hier in de volle breedte beschikbaar.
- Dublin (6W, 27mm, IP44, kantelbaar): voor wie licht wil richten op een wand, schilderij of nis. Kantelbaar in vier kleuren inclusief gun metal.
- Samos (5W, zwart met goud): de designspot van het assortiment. Zwart met een goudkleurige afwerking, voor interieurs die dat accent aankunnen en ook zoeken.
- Kiel (5W, kantelbaar): kantelbaar, wit armatuur, solide lichtbron. De eenvoudigste kantelbare optie in dit assortiment.
Waar gebruik je inbouwspots met inbouwdiepte 60 mm?
- Badkamer: de Napels (IP65) direct boven de douche, de Oslo of Dublin buiten de natte zone. Beide vallen binnen dit assortiment.
- Woonkamer: de Oslo of Dublin als basisverlichting, de Samos als accent voor wie het plafond onderdeel wil maken van het interieur.
- Keuken: kantelbare spots boven het aanrecht voor gericht werklicht, of vaste spots voor gelijkmatige basisverlichting.
- Buiten onder overkapping: de Napels met IP65 is ook geschikt voor overdekte buitenplekken waar neerslag geen rol speelt maar vocht wel.
- Retrofit van GU10 armaturen: wie bestaande armaturen heeft met een GU10 fitting vervangt alleen de spot, niet het armatuur. De vijf GU10 modellen in dit assortiment zijn daar specifiek voor.
Inbouwspots met andere inbouwdieptes bekijken?
- Inbouwspots inbouwdiepte 27 mm
- Inbouwspots inbouwdiepte 30 mm
- Inbouwspots inbouwdiepte 40 mm
- Inbouwspots inbouwdiepte 50 mm
- Inbouwspots inbouwdiepte 70 mm
- Inbouwspots inbouwdiepte 80 mm
Waarom kiezen voor 123ledspots?
- Voor 22:00 besteld, dezelfde dag verzonden
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- 2 weken op zicht en minimaal 2 jaar garantie
- Persoonlijk en deskundig advies van led specialisten
Twijfel je over de Napels versus de Oslo, over GU10 of geïntegreerd led, of over welk wattage je ruimte vraagt? Bel ons. Wij helpen je de juiste keuze maken zonder dat je het hele assortiment hoeft door te spitten.